czwartek, 2 maja 2013

Ciemna strona mocy

Dzisiaj, dla odmiany, nie do końca lalkowo, bo figurkowo ;)

Kilka miesięcy temu nasze mieszkanko zostało opanowane przez złych kosmitów i tak już pozostało ;) A mówiąc poważnie - strasznie spodobały mi się figurki Star Wars od KOTOBUKIYA. Niestety, jak to zwykle bywa, ciemne charaktery są o wiele ciekawsze i bardziej klimatyczne z wyglądu, więc zamiast Luka Skywalkera i Obi Wan'a trafili do nas Darth Vader i mój ulubiony Darth Maul oraz, dodatkowo, źli Clone Trooperzy ;) Dla lekkiego zrównoważenia ciemnej strony mocy, rozważam ewentualny zakup R2D2 i C3PO, którzy jeszcze jakoś w miarę wyglądają ;)

Darth Maul

Darth Maul

Darth Vader

Darth Vader

Clone Troopers

Dark Forces

Pomiędzy Star Wars i Living Dead Dolls wybuchła niezła kłótnia o to, kto jest bardziej zły. Najbardziej zaciekli w sporze byli Darth Vader i Andras... (historyjka była już kiedyś na pingerze, wiec powtarzam ją i tu ;) )


Pierwsze starcie
Odebranie broniZwycięstwo!!

Wygrała Andras. Nie ma drugiego takiego zła, jak ona! Jednak po walce zawarto pokój i teraz wszyscy razem planują zagłądę wszechświata ;)

5 komentarzy:

 1. Figurki klasa :) A Andras faktycznie wygląda na istne wcielenie mocy piekielnych :D Historyjka fajna, ale przede wszystkim podoba mi się pointa, "Jednak po walce zawarto pokój i teraz wszyscy razem planują zagładę wszechświata" ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. No to mamy przerąbane, zawezwijcie żałobników :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Andras wymiata, ta 2 brew mnie rozwala ^.^

  OdpowiedzUsuń
 4. Robisz boskie zdjęcia, super historyjki... czego tu chcieć więcej?! cudowny blog <3
  obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń