niedziela, 17 listopada 2013

Emma i Rosie jadą do nowego domu

SPRZEDANE!!

Mam do sprzedania 2 lalki little Dal... Są prześliczne i przecudne, jednak to za małe kruszynki jak dla mnie... Wolę większy rozmiar lalek ;) Sprzedaję je, mimo że są piękną ozdobą lalkowej półki, jednak szkoda mi, że tak się "marnują" - może ktoś będzie miał do nich więcej serca :)

Lalki są prawie nowe - przyjechały do mnie pod koniec września. Obie mają obitsu 11 cm z magnesami w stópkach i wymiennymi kompletami rączek. Sprzedaję je z licznymi gratisami widocznymi na zdjęciach. Nie mam już oryginalnych pudełek, ale zapewniam, że lalki wyślę porządnie zapakowane i dobrze zabezpieczone.

Za każdą z lalek chcę 250 zł (przesyłka wliczona w cenę).

Zainteresowanych zapraszam na maila: ayaaida00@gmail.com

EMMA - LITTLE DAL PISCES
Emma pojedzie do swojego nowego domu w stockowym wigu, niebieskich bucikach z mimiwoo oraz sukience ręcznie uszytej przeze mnie. Lalka ma założone obitsu 11 z magnesikami (w komplecie 2 wymienne zestawy rączek i podstawka magnetyczna). Dodatkowo dodaję sweterek (hand-made), zabawkę Dżasminę z Kinder Niespodzianki oraz 2 spineczki - niebieską i fioletową. Wszystko widoczne jest na powyższym zdjęciu.


Ponadto, dokładam sockowe ciałko, ubranko i stojaczek. Niestety stockowe ubranko nie pasuje na obitsu 11, jednak może komuś się przyda.


Dodatkowo, Emma dostanie wyprawkę w postaci 2 dużych kawałków nierozciągliwej bawełny (materiał niebieski oraz w kwiatki o wymiarach ok 26x27 cm), z których można uszyć sporo ubranek lub pościel dla lalki, a także 5 mniejszych skrawków elastycznych tkanin oraz komplet samoprzylepnych oczek i mini guziczków-serduszek, którymi można ozdobić lalkowe ubranka. Wszystko jak na powyższym zdjęciu.

ROSIE - LITTLE DAL PUKI
Rosie pojedzie do swojego nowego domu w stockowym wigu, różowych bucikach z mimiwoo oraz sukience ręcznie uszytej przeze mnie i wstążce-opasce. Lalka ma założone obitsu 11 z magnesikami (w komplecie 2 wymienne zestawy rączek i podstawka magnetyczna). Dodatkowo dodaję spodenki (hand-made), zabawkę kotka z Kinder Niespodzianki oraz 2 spineczki - białą i różową. Wszystko widoczne jest na powyższym zdjęciu.


Ponadto, dokładam sockowe ciałko (jeszcze zafoliowane), ubranko i stojaczek. Niestety stockowe ubranko nie pasuje na obitsu 11, jednak może komuś się przyda. Natomiast królicza czapeczka oczywiście pasuje na główkę laleczki.


Dodatkowo, Rosie dostanie wyprawkę w postaci 2 dużych kawałków nierozciągliwej bawełny (materiał różowy oraz w kwiatki o wymiarach ok 26x27 cm), z których można uszyć sporo ubranek lub pościel dla lalki, a także 5 mniejszych skrawków elastycznych tkanin oraz komplet samoprzylepnych oczek i mini guziczków-serduszek, którymi można ozdobić lalkowe ubranka. Wszystko jak na powyższym zdjęciu.

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Obie lale pojechały do dziewczyny, która nie prowadzi bloga, w każdym razie nic mi na ten temat nie wiadomo ;)

      Usuń