niedziela, 24 listopada 2013

Sprzedam!

Zrobiłam przegląd moich zapchanych półek. Postanowiłam rozstać się z kilkoma lalkami Living Dead Dolls i stockami Dal. Zainteresowanych zapraszam na info w komentarzu lub na maila ayaaida00@gmail.com.

Living Dead Dolls

Lalki stoją samodzielnie, mogą też siedzieć, ale nie zginają łokci ani kolan. Mają ok. 28 cm wysokości. Są ze mną od ostatniej wiosny, jestem ich pierwszą właścicielką. Lalki wyślę w ich oryginalnych pudełkach - trumnach, które widać na zdjęciach (każdą trumnę włożę do dodatkowego pudełka, aby nie uległy zniszczeniu). W trumnach nie ma już kolorowych bibułek, w które lalki były oryginalnie zapakowane, ale lalki zostaną zabezpieczone w inny sposób (folia bąbelkowa). Do lalek dołączam ich certyfikaty zgonu (zwoje papieru, na których napisano w jaki sposób lalka "umarła") oraz wszystkie stockowe gadżety, jakie dana lalka oryginalnie posiadała. Ubranka i fryzury również są stockowe.

1) Damien

Lalka wzorowana jest na głównym bohaterze filmu Omen. W zestawie poza pełnym stockowym ubrankiem znajduje się proca oraz 3 książki (książek nie da się otworzyć!). Lalka pierwotnie została wydana w 1 serii living Dead Dolls, a później dodatkowo w serii wydanej z okazji 13 rocznicy LDD na rynku (z tej właśnie dodatkowej serii pochodzi mój Damien).

 
 
 Cena: 120 zł (przesyłka wliczona w cenę)

2) Roxie

Lalka przedstawia zombie, pochodzi z 22 serii LDD.

 
 Cena: 120 zł (przesyłka wliczona w cenę)

3) Xezbeth

Lalka przedstawia demona, pochodzi z 24 serii LDD. Na głowie lalka ma rogi, które są przyczepione na stałe, nie da się ich zdjąć! W zestawie poza pełnym stockowym ubrankiem znajduje się książka (nie otwiera się!). Lalka nie ma butów (nie jest to brak w stocku - ten model nie ma ich na wyposażeniu). UWAGA! Lalka ma niewielkie fabryczne przebarwienia - zaznaczyłam je czerwonymi kółkami na ostatnich zdjęciach (jedno przebarwienie na twarzy - fioletowa kropka oraz mniej widoczne szare przebarwienia po obu stronach szyi) - w stocku oraz rozpuszczonych włosach przebarwienia nie są widoczne. Nie próbowałam ich niczym zmyć, bo się na tym słabo znam, ale może jakaś magiczna gąbka sobie z tym poradzi...

Cena: 100 zł (przesyłka wliczona w cenę)

Stocki

1) Stock Dal Lunatic Alice

Sprzedaję to, co jest widoczne na zdjęciach - czyli cały stock za wyjątkiem skarpetek. Bluzeczka, spódniczka, halka, fartuszek, majteczki, buciki, naszyjnik, opaska na głowę oraz przepaska na oko. Na spódniczce wystaje kilka nitek, zaznaczyłam ten niewielki defekt czerwonym kółeczkiem.

 
Cena: 150 zł (przesyłka wliczona w cenę)

2) Stock Dal Edge

Sprzedaję to, co jest widoczne na zdjęciach - czyli cały stock za wyjątkiem obroży na szyję, bransoletki i gitary!  Suknia, spodenki, rękawy (jeden czarny sznurowany skórzany z futerkiem, drugi biały koronkowy), mankiet, skarpetki (koronkowe, biała i czarna), buty oraz ozdoby zakładane nad butami (cokolwiek to jest ;)). Buty nie pasują na obitsu (są trochę za małe).

 
Cena: 100 zł (przesyłka wliczona w cenę)

Dodatkowo załączam zdjęcia, jak Dale wyglądają w powyższych ubrankach, przy czym zaznaczam, że ani lalki, ani ubranka, które nie zostały wymienione powyżej nie są na sprzedaż.

 

3 komentarze:

  1. O matko Damien w takiej cenie, niezła okazja. Szkoda, że nie mam kasy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Omfg, chyba zacznę błagać mamę o pożyczkę pieniędzy!! *-*
    Marzę o Roxie *~*

    OdpowiedzUsuń