sobota, 30 listopada 2013

Wszyscy zgadli :)

Tak, od niedawna mieszkają u mnie Dal Multinic DeLorean i Byul Multinic Stefie :)  A było to tak...

... od jakiegoś czasu "chodziły" za mną Byule, więc zaczęłam przekopywać Internet w poszukiwaniu Byula idealnego. Spodobało mi się kilka, ale Byul Stefie skradła moje serce na amen! Jak ją zobaczyłam, to wiedziałam, że to będzie moja pierwsza Byulka. Nie chciałam jednak, żeby czuła się samotna w mojej armii Dali, ale nie chciałam też kupować dwóch Byuli jednocześnie, bo nie miałam pewności, że na żywo mój zapał nie ostygnie ;) Dlatego też postanowiłam Byulce zamówić do towarzystwa siostrę z serii Multinic - Dal DeLorean ^^

Obie są przecudowne!! Ich ubranka składają się z bardzo wielu elementów, które można wykorzystać do mnóstwa stylizacji. Natychmiast po zaobitsowaniu, dziewczyny ubrałam w ich stocki, są mega!

Byulka ma różowe powieki, jednak nie będzie u mnie cukierkową panną w różowych kokardkach i koroneczkach. Obie dziewczyny Multinic zamierzam ubierać kolorowo, zwariowanie, wesoło, z przymrużeniem oka ;) Także specjalnie dla nich, obok loży słodziaków i łobuziaków, została utworzona loża "krejzoli" ;D

Niestety włosy Dalki są tragicznej jakości, więc została oskalpowana, Byulka zresztą też, chociaż u niej nie było aż tak źle. Czekam na wigi i oczka dla nich. Oczy będą takie same - dziewczyny są przecież siostrami :)

Dziewczyny dostały rosyjsko brzmiące imiona, jakoś tak wschodnio mi się ich stocki kojarzą :)

Dość gadania, zapraszam na zdjęcia!

Dal Multinic DeLorean - SASHA i Byul Multinic Stefie - NADIA

 torebeczki <3
 Byulkowe nauszniczki :)
 
 buciki!!!

Miłego weekendu!9 komentarzy:

 1. Ojej cudowne są! Gratulacje! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudeńka :33 Gratuluję Ci serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne są :] Gratuluję! Mi osobiście DeLorean bardzo się podoba. Jej wig ma ciekawy kolor, który z początku mnie odrzucał (nie lubię blondu, ani żółtego koloru). Byulka jest bardzo ciekawa. Przyznaję, że nie wiedziałam o istnieniu tego modelu wcześniej. Póki co i tak nie jestem jeszcze zbyt przekonana do Byuli... Chociaż kilka i mi się podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :) Obie panny są cudowne a Dalka ma bajeczną bluzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulację :) Śliczne dziewczyny a ubranka mają superaśne.KREJZOLE :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje śliczne są! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. O, jakie fajne panny. Wiesz, że baaardzo jestem ciekawa stylizacji Twojej Byul :D

  OdpowiedzUsuń